Zmiana wyglądu strony na 100tys subskrypcji.

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych gości!   

Jak zapewne słusznie zauważyliście nadeszły pewne zmiany. Dotyczą one zarówno liczby subskrybentów na moim kanale ale i wyglądu mojej strony. 

Jeśli chodzi o to pierwsze. Społeczność na kanale youtube ma już przeszło 100tys osób! Wow… niesamowite! Bardzo długo nie wierzyłem, że to się może udać, jednak od ostatnich kilku miesięcy zaczęło do mnie docierać coraz bardziej to, że ten próg jest na wyciągnięcie ręki. 

Jest to dla mnie o tyle bardziej wyjątkowe, że w tym roku mam 10 lecie swojej obecności na youtube. Szczerze, środowisko internetowe stało się dla mnie tak naturalne i obecne w moim życiu, że po prostu przeżyłem ten okres jak 10 lat swojego życia, takie normalne życie. 
Nigdy nie czułem się jak youtuber, choć nim byłem, jestem. Nie czuję się youtuberem nawet kiedy z niego żyję. Ja po prostu udokumentowałem kilka chwil z mojego życia, głównie zawodowego. To moje zwykłe życie jednak kogoś ciekawi, ktoś czeka na informację co u mnie słychać? Niesamowite… 

Żyjemy w takich czasach, że ludzi interesuje życie innych często bardziej niż swoje własne. To sprawia, że osoby takie jak ja się rozwijają. I za to jestem wdzięcznym moim widzom. Że mogę się rozwijać, głównie dla siebie ale przy okazji dając ludziom możliwość spędzania ze mną czasu. 

Już niedługo odcinek na moim kanale, na którym będzie można podziwiać srebrny “play button” 🙂 Dowiesz się też z niego jak przeżyłem te ostatnie 10 lat na youtube 🙂

Słuchowisko Macieja!

To w sumie po za wizualną zmianą na mojej stronie największa zmiana. Jako, że trzeba podążać za trendami postanowiłem odpalić za niedługi czas podcast. Taki mój, własny, o życiu ale też o transporcie. Chciałem to robić jeszcze zanim to było modne, ale nigdy nie mogłem wygospodarować na to odpowiedniej ilości czasu. 
Nadal go nie mam ale już powoli się przygotowuję, w sumie nie mogę się doczekać, tylko muszę zebrać myśli.

Nie wiem jeszcze gdzie dokładnie będzie można posłuchać podcastu, na pewno na mojej stronie. A czy gdzieś jeszcze? Jeśli tak będzie z pewnością o tym poinformuje. 

Także słowami zakończenia, zachęcam byś częściej odwiedzał (-ła) tą stronę 🙂